Podporujeme oravských študentov, aby konkurovali svetovej špičke. Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame.

Oravská raketa v divadle

Oravská raketa v divadle

19.02.2020 sme pre našich priateľov, obchodných partnerov a dobrých známych zorganizovali v Mestskom kultúrnom stredisku v Dolnom Kubíne divadelné predstavenie. Slovenské komorné divadlo v Martine pre nás odohralo predstavenie o živote speváka Karola Duchoňa, Zem pamätá. Hoci bolo toto podujatie predovšetkým prejavom vďaky voči našim partnerom, jeho cieľom bolo aj spropagovanie Oravskej rakety. Domnievame sa totiž, že čím viac ľudí o Oravskej rakete vie, o to užitočnejšia môže Oravská raketa byť.

Podujatie malo mimoriadny úspech. Vďaka vynikajúcemu výkonu hercov Slovenského komorného divadla nám viac ako dve hodiny trvajúce predstavenie ubehlo ako voda. A čo viac, okrem výbornej zábavy sme sa všetci aj mnoho dozvedeli. Pre Oravskú raketu je ale najdôležitejšie to, že ju spoznalo množstvo ľudí, ktorým sme o nej mohli porozprávať. Veríme, že všetky tieto nové známosti Oravská raketa zúročí a že vďaka nim stane lepšou, väčšou a efektívnejšou.

Páči sa Vám, čo Oravská raketa robí a chceli by ste sa o nej dozvedieť viac? A nebodaj jej aj pomôcť? Tak nám napíšte a radi Vám poskytneme všetky informácie.

Leave a Reply